Regresing jest metodą uzdrawiania umysłu i ciała, poprzez dotarcie do umysłu podświadomego. Większość ludzi myli ją z hipnozą lub wglądem w poprzednie wcielenia.

Sesja regresingu odbywa się pojedynczo, w pozycji leżącej z podkurczonymi nogami i zamkniętymi oczyma. Przy pomocy odpowiedniego oddechu w tej pozycji, uwalniam Cię od Twoich własnych, najważniejszych dla Ciebie przeszkód, problemów i obciążeń oraz zapamiętanych krzywd.
Uleczając psychikę - polepszamy jednocześnie zdrowie fizyczne.  Dodatkowo przybywa sił witalnych, które pomogą śmielej i radośniej iść przez życie.

W ostatnim czasie pojawiło się wiele informacji o szkodliwości regresingu, a w szczególności o oddechu Hiperwentylacji, ja zapraszam cię na sesję do mnie gdzie nie będziesz musiała/musiał tak oddychać, a sesja i tak zadziała uzdrawiająco(mam klientki które prawie nie oddychają tak tylko delikatnie). Kolejną rzeczą to że regreserzy wmawiają swoim klientom że np. maja jakąś przypadłość, albo związek karmiczny. Ja pytam klientki czy pojawiająca się często osoba to ma z nią karmę,  odpowiada że nie,nie widzi tego ,nie czuje. Przechodzę wtedy do kolejnego wątku sesji a nie upieram się że taki związek to jest !. Klient ma prawo zataić, nie powiedzieć o wizji jaką doznał a nawet skłamać, to są jego intencje do zatrzymania danej sprawy, sytuacji czy zdarzenia, ja nie ingeruję w jego decyzje. Podam wtedy tylko inspirację by klient zobaczył jaka jest rzeczywistość danej sprawy.

Metodę regresing® stworzył i opatentował Leszek Żądło. Było to w 1991roku.
Posiadam licencje na posługiwanie się tą nazwą i metodą oraz mogę wypowiadać się na jej temat. Numer mojej licencji: 163.

Podczas sesji zostajesz wprowadzony w stan relaksacji, który jest płytkim stanem alfa - podobnym do medytacji. Nie ma tu żadnej hipnozy, pamiętasz wszystko co Ci się pojawia i to co do Ciebie mówię. Sama hipnoza jest uważana przez regresing jako blokada umysłu i od niej  też uwalniam w sesjach.
Gdy będziesz do tego gotowy, mogą pojawić się na sesjach sprawy powiązane z Twoimi poprzednimi wcieleniami. Nie pojawiają się one przypadkowo. Służą one zawsze do odreagowania wzorców, które masz głęboko zakorzenione w podświadomości i dotyczą tego co było kiedyś. Nigdy nie dostaniesz zadania do wykonania w swoim umyśle, którego nie mógłbyś przejść w danej chwili (czyli uwolnić się od niego w sesji), lecz decydujesz o tym Ty sam - to są Twoje intencje czy właśnie teraz chcesz się tego pozbyć. 
Możesz nie wierzyć w reinkarnację czyli poprzednie wcielenia - takich klientów też mam - wtedy oczyszczamy wszystko z obecnego życia. Podczas sesji, decydujesz czy chcesz się uwolnić od danego problemu, choroby, energii, ataków itp.

Regreser nie ingeruje w Twoją wolę, podsuwa Ci tylko inspiracje i podpowiedzi, nie dokonuje też oceny Twoich czynów. Ty sam wyciągasz wnioski i decydujesz co z tym chcesz zrobić. Obowiązuje mnie tajemnica podobna do spowiednika, tego co usłyszę podczas sesji, nawet gdyby było to coś bardzo poważnego (np. morderstwo, kradzież itp).

Co dzieje się z Tobą podczas sesji?
Podczas sesji możesz doznać wizji obrazu, słów (np. ojciec) albo przypomnieć sobie jakąś sytuację.

Skąd pochodzą te efekty, czego są wynikiem?
Regreser podczas sesji nawiązuje kontakt i relacje z Twoją podświadomością, a ona pamięta wszystko co jest dla niej ważne. Sesje służą przypominaniu w celu dotarcia do pierwotnej przyczyny danego problemu. Podczas sesji zwracam dużą uwagę na potrzeby Twojego ciała (np. bóle), umysłu (brak zrozumienia czegoś co się stało) i duszy (która chce zbawienia).

Po sesji jesteś bardziej świadom siebie, gdyż dowiedziałeś się co takiego skrywa Twoja podświadomość na konkretny temat. Poprawia się też Twoje zdrowie fizyczne i psychiczne, gdy masz jakieś bóle lub dolegliwości.
Po sesji dostaniesz afirmację, by lepiej ugruntować zmiany w twoim umyśle podświadomym.

Sesję można robić też na wybrany temat np. związki, praca, zdrowie, nałogi itp. Możesz poprawić swoje zachowania w danych sytuacjach, czyli tzw. przyzwyczajenia. Możesz również uwolnić się od stresów, depresji,  klątw, magii, transów itp.

Sesje regresingu  stosuje się też w celu podniesienia zrozumienia życia duchowego i odreagowania przeszkód, które się w życiu pojawiają. Możesz uważać się za idealną/idealnego i nieskazitelną/nieskazitelnego -  wtedy masz najprawdopodobniej rozbujane swoje EGO - to też nadaje się do uwolnienia, ale trzeba to najpierw samemu zauważyć i chcieć to zmienić. Każdy coś ma do poprawy, chyba że jest już oświecony...
Ja również poddaję się sesjom na zgrupowaniach regreserów i każda kolejna jest inna.

Zapraszam wszystkich chętnych do poznania siebie i pobudzenia relacji z waszą podświadomością a nie rzadko i z nadświadomością oraz do uwolnienia się od wszystkiego co was męczy, przeszkadza czy doskwiera w waszym życiu czy otoczeniu. Możecie to zmienić jeśli tylko zechcecie, chociażby przychodząc na sesję regresingu. Regresing rozwija harmonię w ciele i umyśle, doprowadza umysł do równowagi i daje duszy to co wartościowe.