OCZYSZCZANIE POMIESZCZEŃ I LUDZI.

Przy pomocy zdjęcia sprawdzam na odległość energię pomieszczenia (czy nie ma tam żył wodnych, ducha itp). Dla pomieszczeń wolnych od niskich nieczystych energii, mogę dokonać oczyszczenia na miejscu(w miarę nie wielkich odległości od mojego domu).
Oczyszczam pomieszczenia metodą Łączoną (złota energia,mudra,mantra) do takiego oczyszczenia potrzebuję ok.20min.Mogę wykonać to również ze zdjęć na odległość. . “MAGIA ŚWIECY”. Trwa to ok. 4 godzin i trzeba być na miejscu (musisz mieć czas, bym mógł być tam tak długo). Ta metoda oczyszcza energie np. po zmarłym w domu, po poprzednim właścicielu, który prowadził "hulaszcze życie" itp.

OCZYSZCZANIE LUDZI.

Oczyszczam również ludzi, którzy mają różne przyczyny osłabień swoich energii z powodu np. klątwy, ataków energetycznych różnych rodzajów(bule nie zidentyfikowane) itp.
NIE PRZYJMUJĘ ZLECEŃ OD OSÓB CHORYCH PSYCHICZNIE I NIE ZRÓWNOWAŻONYCH UMYSŁOWO (schizofrenia).


STOSUJĘ TEŻ OCZYSZCZANIE LUDZI NA ODLEGŁOŚĆ ( tzw. odcinanie wzorców na odległość).

Ta metodą Ściągam wszystkie NEGATYWY czyli zło takie jak ; Klątwy, Ataki energetyczne, Mechanizmy Destrukcyjne itp. Przed oczyszczeniem (ze zdjęcia) robię badanie, co tak naprawdę dolega danej osobie i o jakiej jest sile. Przy dużych siłach powyżej 70% mam doczynienia z profesjonalistą, dlatego pobieram wyższe wynagrodzenie (czasami trawa to aż 3 miesiące).
Nie przyjmuje zleceń wyłącznie na samo oczyszczanie ( innej osoby), gdyż nie jest to trwałe. Oczyszczenie jest tylko wspomaganiem, utrwala się tylko wtedy, gdy osoba oczyszczona chce zmiany i sama zacznie pracować nad zaleceniami, które jako regreser jej przedstawię. Dla twoich bliskich których chcesz oczyścić  jest zalecana dodatkowo modlitwa o ugruntowanie odcięć i inspiracje dla nich, dlatego że oni nie będą pracować z moimi zaleceniami. Bez dwóch ostatnich nie ma większego sensu oczyszczać, Dlaczego ? bo nie ugruntowane odcięcia w podświadomości powrócą (wydasz tylko pieniądze a zmiany będą chwilowe).


RELACJE KLIENTÓW

Zgłosiła się do mnie matka 6-letniego dziecka z podejrzeniem rzucenia uroku. Ta informacja się potwierdziła. Na dodatek miała słabe zdrowie, bo aż =9 (na skali od 0-10). Usunąłem urok na odległość, a ponieważ do 16-go roku życia sesji się nie robi, poprosiłem matkę o spotkanie, bym mógł się osobiście zbliżyć i przekazać trochę informacji do podświadomości dziecka.
Matka:  "jestem w szoku jak szybko się z panem zaprzyjaźniła i zechciała współpracować".
Po paru dniach matka twierdzi, że dziecko czuje się dużo lepiej jest radośniejsze, a analiza wykazała, całkowite ściągnięcie Uroku i zdrowie zmalało na 7,5 (czyli też poprawę).