ANALIZY I OCZYSZCZANIA. - 20 Maj.2013.

W tym artykule chcę przybliżyć wszystkim zainteresowanym, co dają nam niektóre analizy, czy zabiegi w tym również egzorcyzmy.
Analizy psychometryczne jak sama nazwa wskazuje służą do pomiaru psychiki człowieka. Zbierają one informacje o danej osobie: jaka jest, co się z nią dzieje, co jej dolega, przeszkadza, czy atakuje itp.
Początki analiz mają bardzo stare pochodzenie (p.n.e.), stosowali je już Kahunowie (duchowi przywódcy) na wyspach polinezyjskich. Przy pomocy wahadła określali różne parametry danych osób czy miejsc na ziemi. Na początku dwudziestego wieku, ta stara sztuka zwana HUNĄ została na nowo odkryta. Zaczęto ją sprawdzać i praktykować, okazało się że jest ona nadal aktualna i się sprawdza.
Podstawowym parametrem w tych analizach jest koło osobowości, koła te pokazują nam stan intencji w podświadomości badanej osoby. Kiedy koła kręcą się w lewo, to oznacza że badana osoba nie jest pozytywnie nastawiona do życia i zapewne, gdy ją zapytamy, to nam zaprzeczy.
Więc o co tu chodzi ?
Koła te mierzą podświadomość, a więc gdy kręcą się w lewo to ich właściciel jest negatywnie nastawiony do życia w głębi swej podświadomości (świadomie może tego nie odczuwać). Prawdopodobnie ma uruchomione mechanizmy destrukcyjne; co za tym się kryje?
Destrukcja to inaczej samozniszczenie w podświadomości, gdzie mamy różne rodzaje kodów, które pchają nas do złego. Bardzo często zdarza się tak, że pochodzą one z poprzednich wcieleń.  Jak to możliwe ?
Osoby, które mają odpowiednią wiedzę, umiejętności i moc mogą to uczynić, nazywani są: magami, czarownicami, kapłanami itp. Konstruują oni np. klątwę, którą potrafią zakodować. Rzucają ją na daną osobę pod postacią symboli, dźwięku, cyfr, mandali, a nawet na czakry. Te informacje są silne energetycznie, a więc wraz z duszą i podświadomością przechodzą do nowego ciała fizycznego. Do uwolnienia i uzdrowienia tego typu przeszkód w naszym umyśle dobrze radzi sobie sesja regresingu.
Natomiast gdy koła kręcą się w prawo, to mamy doczynienia z pozytywnie nastawioną osobą, kiedy się powiększają, to są to osoby rozwijające się duchowo. Rozróżniamy trzy wielkości kół i tu osoby, które nie interesują się światem duchowym mają niskie koła, wraz z rosnącą świadomością i stosowaniem praktyk duchowych koła te rosną aż do trzech.
Czy jest możliwe, by koła się odwróciły?
Bardzo rzadko, z reguły są to: ataki energetyczne, klątwy, opętania itp., czyli ingerencja osób trzecich.
Następnym parametrem jest linia woli.
Co ona nam mówi? Jest to parametr określający nasze średnie ja (umysł ciała fizycznego). Określa charakter i wolę świadomą, gdy jest prosta to badana osoba jest silna psychicznie i wie czego chce od życia. Każdy odchył od pionu świadczy o osłabienia woli właściciela ciała, im mocniej odchylona tym słabsza wola. Zdrowa osoba ma jedną linię woli.
Niestety można wpływać na czyjąś wolę i spotykam osoby które mają 2, 3, a nawet cztery linie woli jednocześnie. Oznacza to, że ktoś ingeruje w wolę danej osoby, mogą to być np. posłuszeństwa wobec kogoś bliskiego –mamy, cioci, dziadka itp., ale nie tylko. Jeśli są pochylone w prawo, to jest to podatność na pozytywne wpływy, gorzej gdy linia pochyla się  w lewo – to już zalążki na opętanie.
Kolejny parametr to stopień inteligencji – ja nazywam to inteligencją duchową. Jest to parametr określony przez dr Brunlera, który poświęcił temu dużo czasu, by stworzyć i określić parametry osób. Niema on nic wspólnego z ilorazem inteligencji (iQ). Brunler opracował skalę od ok. 100 do 1000 punktów. Przeciętny człowiek ma około 200, a rozwijający się duchowo sięgają 700. Do szeregu liczb dodaję opis możliwych umiejętności, zainteresowań itp. Gdy masz np.330-355 to posiadasz poziom wzrastania zdolności parapsychicznych oraz zdolności rozumowania, ludzie którzy osiągnęli ten poziom nadają się do wykonywania łatwiejszych z wolnych zawodów.
Następny wskaźnik to tzw. ERD czyli etap rozwoju duchowego, to jedna ze skal, która mówi nam o naszych postępach w praktykach duchowych. Ma podziałkę od 0 - całkowity brak rozwoju do 36 stopni -  stan oświecenia, gdy używamy właściwych praktyk to ten wskaźnik rośnie.
Mamy też zdrowie ciała fizycznego, tutaj skala jest od 0 - najlepsze zdrowie do 10 - bardzo duża szkodliwość. Przy 5 i powyżej badam organy, które są chore informując np. chore są; przełyk, serce, nerki itp. (nie są to 100% wyniki, dlatego tylko informuję na co zwrócić uwagę).
Stan psychiki - tutaj może się okazać, że jest np. nerwica i jaka,depresja, fobia lub zdrowy umysł.
Mechanizmy destrukcyjne, czyli  przymusowe działania prowadzące do samozniszczenia lub zniszczenia związków z otoczeniem. Mechanizmy te mają dużo wspólnego z telepatią, większość z nas ma je uruchomione, gdy przekraczają one 40% zaczynają się dziać pobudki do złego (np. okres dzieciństwa itp.)
Analiza czakramów. Każdy człowiek ma siedem głównych czakr (podstawy, krzyżowa, splotu słonecznego, serca, gardła, brwiowa i korony). Wykonuję specjalne kręgi przy każdej czaksze i dowiadujemy się czy dana czakra jest otwarta, prawidłowa i komunikatywna. Warto to sprawdzić szczególnie w słabym zdrowiu, dodatkowo wiemy jaką czakrę mamy oczyścić, pobudzić, otworzyć i doenergetyzować.
Siły witalne - tu mamy skalę z dużym przedziałem jest słaba, średnia i silna oraz wybitna. Gdy nie praktykujesz modlitw, medytacji, oczyszczeń czy doenergetyzowań, to nie licz na wysoki wynik.
Związki karmiczne - to są sprawy, których nie uzdrowiliśmy w poprzednich wcieleniach z danymi osobami. Mogą to być różne sytuacje i obciążenia, z reguły blisko nas są te osoby (bo takie mieliśmy intencje przychodząc na świat). Gdy kogoś nie cierpisz, nie lubisz czujesz niechęć, to jest duże prawdopodobieństwo, że masz  z ta osobą związek karmiczny. Warto to sprawdzić i pouzdrawiać swoje związki z innymi.
Porównanie partnerów w związku jak również przed (jak może być). Czego możemy się tu dowiedzieć? Np. lojalność, jaka jest nasza, a jaka partnera, to wszystko w %, np. ona 75%, on 82%. Mamy tutaj m.in. zadowolenie ze związku, wsparcie, zainteresowania (czy się pokrywają), harmonia serca, dusz, jakość związku, wpływ na rozwój, spełnienie, fascynacje (razem 62 parametry).
Stan opętania to zestaw pytań, czy dana osoba na pewno jest opętana i oczywiście czym, tu mamy główne 3 rodzaje opętań . Istnieją różne poziomy opętań i czasami niektóre osoby są opętane już kilka lat, a wydaje im się, że tylko inni ciągle się ich czepiają. Kiedy jest to duch, to nie ma na co liczyć, że sobie pójdzie, on potrzebuje energii którą wytwarzają ludzie. Może się zdarzyć, że duch jest łagodny, a osoba nie świadoma, że jest opętana, można z tym żyć (jeśli to komuś odpowiada!). W takich wypadkach powinno się zrobić egzorcyzm, a potem zastosować się do moich zaleceń.
Oczyszczam również osoby z negatywnych wpływów, które są wkoło lub w niej, nazywa się to oczyszczaniem wzorców na odległość. Tutaj możemy usunąć klątwę, rzucony urok i ataki energetyczne jak również mechanizmy Destrukcyjne, które są na tobie lub na twoim bliskim. Wykonuję analizę jaka jest siła np. Klątwy gdy przekracza 75% to mamy doczynienia z profesjonalnym zanieczyszczeniem, takie oczyszczenie trwa długo gdyż mam doczynienia z Magiem który szybko nie odpuszcza, dlatego kwota jest wysoka( miałem już zlecenia na 94% siły trwało to 3 miesiące). Gdy osoba sama się zgłasza do mnie o pomoc możemy działać szybciej i na paru płaszczyznach jednocześnie, gdy chodzi o osobę ci bliską, a ona nie ma świadomości tych energii, to warto tutaj dołożyć modlitwę o ugruntowanie zmian w nim samym. Czy można w ten sposób usunąć np. negatywne podejście do życia czy myślenie? Tak, ale od razu ci mówię, że osoba ta wróci do swoich wzorców z powrotem.
Dlaczego?
Są one zakodowane w jej podświadomości i bez świadomej chęci zmian usuwanie ich jest niczym innym jak ingerowaniem w wolę tej osoby i nie przyniesie trwałych zmian (nie przyjmuję takich zleceń).
Układam też Dekrety, co to takiego ? to zbiór pozytywnych zdań,afirmacji do pracy nad danym tematem( temat wybierasz sama albo np.po sesji u mnie wyrażasz chęć pracy nad tym co wyszło). Pozwala szybciej ugruntować zmiany w umyśle, Zawiera to co jest już nie potrzebne(np. uwalniam się od starych nawyków i przyzwyczajeń) i w kolejnej fazie daje pozytywy (np. otwieram się na wszystko to co dobre i pożyteczne.) Z dekretem pracuje się czytając go 2 razy dziennie przez 90 dni. Tyle potrzeba podświadomości by dokonała zmian i zaczynała je ugruntowywać, czytając (gdy przerwiesz czytanie za 1 dzień dodatkowo czytasz 3 dni). Podczas czytania następują zmiany tak podobnie jak w pisaniu afirmacji.

Na koniec coś pożytecznego, a mianowicie nasze mieszkania, domy powinny mieć odpowiednią energię, by się w nich dobrze czuć, najlepsze warunki dla człowieka, to według skali BOVISA 6500 angstremów, do 10tyś. Gdy jest za mała możemy np. zrobić oczyszczenie pomieszczeń lub zastosować odpromiennik, jeśli jest za dużo to dzieje się coś dziwnego warto to zbadać analizą.
Zachęcam do korzystania z różnych analiz.
Zbigniew.