" Szczęście, Radość i Zadowolenie " data-09.2012r.
Przez pojęcie szczęścia rozumiemy, że wszystko nam się udaje i wszystko nam wychodzi, cokolwiek nie zrobimy lub czegokolwiek nie zapragniemy. Często możemy usłyszeć, że "on jest dzieckiem szczęścia, urodził się pod szczęśliwa gwiazdą, on jest w niedzielę urodzony" itp.
Jak pojmujemy słowo szczęście ?
Szczęście, to coś rzadko spotykanego, niecodziennego, nie mamy go w nadmiarze, przytrafia się raz na jakiś czas.
Co znaczy słowo szczęście? Szczęście, czyli szczęśliwy w naszym przypadku człowiek, to prawie to samo, co : zadowolonyuradowanyzachwycony! a nawet wniebowzięty!.
Jakie piękne i pozytywne określenia szczęścia, za którym większość z nas podąża, szuka, próbuje złapać lub osiągnąć.
Szukamy przepisów, dobrej rady, schematu, który by nam pomógł zatrzymać je na dłużej.

- "Tak bym pragnęła być szczęśliwa cały czas...."  - czy to w ogóle jest możliwe?
Mogę Cię zapewnić, że tak!
Jest to możliwe, a nawet więcej, Ty też możesz tego doświadczyć i osiągnąć!
- Jak?
Jeśli czytałaś poprzedni artykuł, to pewnie nasuwa Ci się myśl, że trzeba myśleć pozytywnie, i to jest pierwszy krok do zrozumienia podstaw szczęścia. W naszym życiu zauważamy jednak, że nie jest tak słodko, jak byśmy sobie życzyli. Mimo wprowadzenia do naszego życia szeregu pozytywnych nastawień i chęci, szczęścia nie doświadczamy w nadmiarze.
Dlaczego tak się dzieje?
Odpowiedzi na to pytanie szukałem dość długo.
Zacząłem się modlić do Boga, by dał mi szersze zrozumienie innych ludzi, spostrzegania świata i sposobu na szczęśliwe życie. Jednak dopiero jak poznałem Regresing i jego szkołę, mogłem zrobić duży krok naprzód.
Okazuje się, że aby być szczęśliwym, radosnym i zadowolonym, powinniśmy najpierw dokonać tak zwanej KALI, czyli oczyszczenia. Konieczne jest oczyszczenie samego siebie, które polega na zrzuceniu z siebie tego, co nam przeszkadza, by zmienić swój sposób funkcjonowania w świecie. Niestety bez kursu, wykładu lub konsultacji nie zrobicie tego wystarczająco dobrze.
Dokonanie tego oczyszczenia ma bardzo dużą wagę, gdyż pozwala nawiązać komunikację świadomość z podświadomością. Wtedy zaczynamy inaczej spostrzegać, wszystko dookoła, słuchamy swojego wnętrza i inaczej postępujemy w swoim życiu codziennym.
Spoglądamy wtedy na naszego znajomego i co widzimy?
Jemu mnóstwo rzeczy wychodzi - cokolwiek nie zrobi wszystko mu się udaje - ten nasz szczęściarz! Nam to nie wychodzi, kolejny raz próbujemy dokonać jakiś zmian i nadal nas to nie zadowala.
Tak jakby szczęście nie było dla nas.
Co jest tego przyczyną, zastanawiamy się kolejny raz?
Przyczyn Twoich niepowodzeń jest parę. Najprostszą i najczęstszą jest zła KARMA (przeznaczenie), o której może już wiesz!
NO i co z tego, że jest zła czy ciężka!
To nie powód byś zmarnowała kolejne wcielenie. Zastanów się nad tym swoim losem.
Niektórzy mówią "ja tak mam, tego się nie da zmienić?? itp.
Ja twierdzę, że to BZDURA, to nic innego jak zasłona przed pracą nad sobą, zastój i stagnacja, czyli 'lenistwo umysłu'!
Są systemy duchowe, które każą się pogodzić z tym, co ci się pojawia i trwać w tym, co przychodzi do nas, ale czym innym jest nic nie robić, a czym innym podjąć trud pracy duchowej.
Możemy wyjść poza ten schemat i pozwolić sobie wyjść na przód, zrobić skok w przód.
- Jak? Odreagować swoje wzorce postępowań i zachowań np. poprzez sesję regresingową.
Po paru sesjach możesz zauważyć znaczną poprawę! Od regresera dostaniesz zawsze Afirmację, bądź Dekret, byś szybciej mogła ugruntować zmiany. Pełne odreagowanie trwa od pierwszej sesji nawet do półtora roku. Szybkość zmian zależy od wielkości twojego obciążenia i możliwości przyjmowania twojego podświadomego umysłu.
Co? 1,5 roku - nie chcę tak długo czekać!
I bardzo dobrze, a więc zabierajmy się do pracy już teraz. W sesji dowiesz się, co jest podstawą twoich blokad i niepowodzeń, gdzie jest i jak pojmujesz szczeście w umyśle podświadomym. To właśnie tam mamy zakodowane programy jak mamy się zachowywać i postępować.
Ale to nie wszystko, w to miejsce w umyśle trzeba wprowadzić nowy pozytywny program, do którego właśnie przekonałaś swój umysł świadomy. Świadomie pracując z podświadomością możemy zmieniać na lepsze nasze niewłaściwe pojmowanie np. szczęścia.
Czas pomaga w tym, by nowy program się ugruntował. Po takiej pracy zdziwisz się, że reagujesz zupełnie inaczej niż jeszcze do niedawna w takiej samej sytuacji.
Zaczynamy doznawać więcej radości i zadowolenia. Ta radość to też wesołość, pogodność, promienność, rozradowanie i zadowolenie.
- Z czego?
A właśnie z nowego sposobu na życie i w dostrzeganiu w nawet małej rzeczy pozytywnego aspektu, sytuacji i sprawy.
Natomiast zadowolenie to też rozkosz, upojenie i błogość.
Nasza praca, jaką wykonamy by być szczęśliwym, radosnym i zadowolonym, zaczyna nam procentować i przejawiać się w naszym życiu codziennym.
Możesz się tym wszystkim zachwycić, czyli mieć dla tego podziw, uznanie, fascynację czy olśnienie.
Właśnie po to napisałem ten artykuł by cię zainspirować i pomóc żyć lepiej.
Ja Zbyszek przeszedłem taką drogę, dokonałem wiele zmian w swoim życiu i otoczeniu. Potrafię we wszystkim zobaczyć pozytywną stronę. Chętnie więc podzielę się wiedzą, jak z szarej myszki możesz stać się wspaniałą dziewczyną, kobietą czy damą. Do tego wszystkiego potrzebna jest tylko twoja świadoma chęć, do zmian i zastosowanie do moich zaleceń.
W systemach duchowych spotykamy określenie miłości, jako czegoś naturalnego, co można mieć w sobie na co dzień. Jak ugruntujemy w sobie pozytywne myślenie, zrozumiemy swoje funkcjonowanie w świecie (odnajdziemy się w nim), dokonamy wewnętrznego oczyszczenia, wtedy możemy żyć miłością na co dzień, kochać siebie i wszystkich innych.

Ty też możesz tego dokonać w swoim życiu.

Zbyszek.