Być może myślisz sobie "..przecież mogę modlić się sam/sama" - i masz rację ! Każdy może i powinien spróbować się modlić, po odpowiednim przygotowaniu.

Czy twoje modlitwy przynoszą Ci wymarzony efekt ?

czy rzeczywiście się spełniają ?

Modlę się dla ciebie za ciebie dla urzeczywistnienia Twoich spraw o które prosisz, za innych i dla innych.

Dlaczego modlitwę o siebie lub bliskiego warto powierzyć komuś innemu ?
Istnieje szereg przyczyn, które uniemożliwiają spełnienie się modlitwy. Dzięki energiom i czystym intencjom jakie w sobie wytwarzam, moje modlitwy mają dużą siłę urzeczywistniania. Siłę modlitwy wspieram energią MANA,oraz przyjmowaniem inspiracji od mojego Wyższego ja. Modlitwy dla ciebie układam sam, dla każdej sytuacji inną. Modlitwy które najczęściej używam ułożone są według wskazań HUNY tzn.- trzy razy dziennie przez trzy dni (ten sam tekst powtarzam), albo dziesięć dni pod rząd raz dziennie.

W tych modlitwach jest jedno piękne zdanie "... i niechaj stanie się najwyższe dobro (np.Twoje imię) i wszystkich innych istot "

Gdy zamiary do modlitwy są nieczyste, prosisz o coś co nie spełnia np.praw Karmy lub nie są one dobre dla ciebie lub innych, to modlitwa się nie spełni( to jedna z przyczyn dlaczego nasze modlitwy się nie spełniają).

Wypróbuj siłę modlitw wykonywanych przeze mnie !

W zależności od potrzeby stosuję modlitwy:
Proszące (o zdrowie, zmiany w życiu, partnera, sprzedaż domu, samochodu,sprawy w Sądzie itp.), czy
Przebłagalne (by coś odkręcić co już nastąpiło lub trwa-SŁABE ZDROWIE,ATAKI ENERGETYCZNE, ODKRĘCENIE KARMY.itp.),
lub inne modlitwy w zależności od otrzymanego zlecenia, potrzeby.

Zadzwoń- powiedz o co chcesz bym się modlił a ja określę czy to o co prosisz ma czyste intencje(dobro twoje i ogółu) ułożę modlitwę i zacznę się modlić.

Napisz-emaila , opisz sytuacje o którą chcesz bym się modlił. Poproszę cię o parę szczegółów i ułożę modlitwę. (e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ).


RELACJE KLIENTÓW:

“moi rodzice, poważnie się pokłócili i nie chcą być razem, czy możesz z tym coś zrobić - może modlitwa by pomogła...”
W ósmym dniu dostałem inspiracje by przedłużyć modlitwę.
14 dzień od zlecenia modlitwy i sms -“jest tragedia ojciec wyprowadził się od matki” [odp.modlitwa dopiero zakończona teraz podziała jej moc - ale bez ingerencji w ich wolę, jak mają takie intencje do rozejścia to modlitwa nie pomoże].
Po kolejnych 4 dniach dowiaduję się że jego rodzice się zaszli, żyją razem. Nie wierzył że się spełni...

Mojej klientce podrzucono laleczkę 'wudu'. Poinstruowałem ją co ma robić gdyż zaczęły się dziać złe rzeczy, Złożyła zamówienie na modlitwę i już po 4 dniu modlitwy, wszelkie ataki i złe zdarzenia się zakończyły. "dzięki za modlitwę - pomogło, już nic złego się nie dzieje..."

Mąż klientki strasznie był posłuszny swojej mamusi (aż za nadto -zaślepienie i związek karmiczny).
Po cyklu modlitw  - "wiesz co, mój mąż zaczął zauważać że niepowodzenia pochodzą od jego rodziny i sam to stwierdził. Nie poznaję go, dzięki..."

Mój własny przypadek. Jadę samochodem po Rumii i szukam ulicy, aż tu nagle widzę flesz fotoradaru. No tak, tam było do 40km/h. Pomyślałem sobie, że to zwrot karmiczny - cóż, każdy ma i kreuje swoją karmę...
Wtedy przyszła mi myśl, że spróbuje to odkręcić modlitwą Przebłagalną i ..minęło 3 lata i nie dostałem żadnego mandatu.

Dostałem telefon czy Modlitwa może pomóc przy sprawie sądowej ? Intencje były czyste więc przyjąłem zlecenie i ułożyłem  modlitwę Osoba oskarżona o rzeczy które nie zrobiła została uniewinniona ! Dodam tylko tyle że za to samo na wcześniejszej sprawie osoba była na przegranej pozycji. Po sprawie otrzymałem tel. z podziękowaniami o wygranej w sądzie.