Analizy psychometryczne - określenie stanu duchowego, psychicznego i fizycznego człowieka, pomieszczenia lub miejsca - wykonuję przy pomocy wahadła. Do badania potrzebuję zdjęcie oraz imię osoby, lub adres/lokalizację miejsca (budynku, mieszkania, miejsca zdarzenia itp).

Za pomocą analizy dowiesz się na jakim etapie rozwoju duchowego jest aktualnie badana osoba, albo ty sama, co stoi za złym stanem psychiki czy niepowodzeniami. Możesz uzyskać  informacje o innych osobach, rzeczach, energiach badanej osoby oraz wybranego miejsca czy pomieszczenia.

Dzięki analizie możesz dowiedzieć się wszystkiego o sobie, rodzinie, znajomych i dowolnie wybranej osobie. Analizy mówią o informacjach zawartych w podświadomości danej osoby lub o wibracjach danego miejsca.

W analizach dopuszcza się możliwość 10% błędu i nie są one  nigdy wyrocznią. Warto jednak mieć je na uwadze, jako istotne wskazówki do rozwiązywania problemów oraz ukierunkowania w  rozwoju duchowym, sprawdzenia swoich wyników (czy robisz postępy).

Analizy podzieliłem na bloki tematyczne, co umożliwia precyzyjne zdiagnozowanie interesującego was zagadnienia, osoby, miejsca czy parametru. SZERZEJ MOŻESZ POCZYTAĆ W MOIM ARTYKULE (05.'13) " Analizy i Oczyszczenia"

Rodzaje analiz do wyboru:
1. Analiza podstawowa: koła osobowości (pozytywne lub negatywne nastawienie do życia i ich wielkość), linia woli charakteru (silna, słaba, podatna na wpływ ), stopień inteligenci duchowej wraz z opisem, ERD (Etap Rozwoju Duchowego: od 0-36) badanej osoby oraz jej stan zdrowia skala (0-10 ).

2. Analiza rozszerzona - posiadane umiejętności psychotroniczne (np.jasnowidz, znachor), ilość Bytów  pozytywnych i negatywnych (dotyczy obecnych naszych intencji), mechanizmy destrukcyjne (z jakiego okresu i jaka jest jego siła), stan psychiczny na chwilę obecną (nerwica, nadpobudliwość itp.), pochodzenie duszy (kim jesteś).

3. Analiza czakr. Czakry to są centra energii życiowej, dzięki którym mamy siłę ciała fizycznego i umysłu. Analiza dotyczy 7 podstawowych czakr - czy są właściwie rozwinięte, otwarte lub zamknięte i zharmonizowane(dostajesz rysunek) wraz z linią serca( duża, średnia).

4. Siły witalne badanej osoby (słabe, dobre, 60%), jakie ma warunki swojego otoczenia (w miejscu gdzie przebywa, żyje). siła jaką mają jej modlitwy (gdzie sięgają). Osoba dowie się czy nie jest obiektem ataku (np. klątwą, urokiem, energią, magią, jaka jest ich moc).

5. Związki karmiczne - zależności między ludźmi nie uzdrowione z poprzednich wcieleń (Może coś czujesz do drugiej osoby a nie wiesz co to). Rozpoznajemy karmę zwykłą, duchową i związku oraz obciążenia tej karmy (np.hipnoza, transy, narkotyki itp.). Powiem ci co robić z tym dalej.

6. Porównanie partnerów do i w związku: jaką macie gotowość i otwartość na związek, czy wasze serca i dusze są zharmonizowane, co was obciąża w związku. Porównanie waszych cech - temperamentu, zadowolenia, satysfakcji, zainteresowań, wspieranie partnera itp. (forma skali w % np. lojalność ona=78%, on=91%).

7. Analiza czystości ciała astralnego - czy osoba nie jest opętana, ewentualnie czym.

8. Analiza awaryjna - do celów poszukiwania przyczyn niepowodzeń, kiepskiego zdrowia, ataków-bólów itp.

9. Analiza siły i energii mieszkania / pomieszczenia (np. wysyłając zdjęcie pokoju dowiesz się ile tysięcy Angstremów wydziela to miejsce. BY CZUĆ SIĘ DOBRZE POTRZEBA MIN.6500).

Co jest potrzebne do wykonania analizy ?
Przynosisz mi zdjęcie, wysyłasz pocztą e-mail , podajesz imię osoby lub adres  mieszkania (np.Gdańsk ul. Hallera 5/4.)  . Na zdjęciu powinna być wyłącznie osoba do badania. Nie ma znaczenia czy zdjęcie jest nowe, gdyż badam energia osoby  taka jaką potrzebuję  (dostrajam się do chwili obecnej, lub do danego czasu, w zależności od potrzebnej informacji).

Możesz zażyczyć sobie badanie dowolnej osoby, która cię interesuje. Może to być np. prezydent, biskup, sąsiadka, osoba w której się kochasz, dyrektor lub osoba nie żyjąca np. babcia, pradziadek  itp.  co możesz dowiedzieć się o zmarłym np.jaki miał poziom duchowości gdy zmarł, czy już się na nowo narodził itp.
Po przesłaniu przelewu na moje konto, wysyłam Ci wynik analizy. Termin realizacji od 1-5 dni.

Jak wybrać analizę najlepszą dla siebie ?

- możesz wybrać analizę po numerze - np. analiza nr.3 , albo

- nazwać to na czym Ci zależy - np. zamawiam analizę związku (2 osobne zdjęcia lub jedno wspólne)

 

RELACJE KLIENTEK

” całkiem niezły ten nasz związek faktycznie tak jest na jawie...”
” tak przypuszczałam że on nie jest teraz sobą...”
” o kurcze to prawda, taki jest...”
” to wszystko wiem z obserwacji jego, ale teraz mam potwierdzenie...”
” on mnie nie kocha, a mówi że tak...”
[osoba mówi to świadomie, a w podświadomości na tą chwilę cię nie kocha (może to zmienić)]